Czego obawiał się napisać Newsweek?

poniedziałek, 14 styczeń 2013 13:18

Newsweek_ECAG


  Marcin Domagała

Ukute, "zgrabne" pomówienie o rzekomych związkach Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych z rosyjskimi służbami specjalnymi jest dziurawe, jak ser szwajcarski. Szczególnie rzuca się tutaj w oczy kwestia przemilczenia dość istotnych informacji o naszej współpracy z różnymi ośrodkami badawczymi i obserwacyjnymi na świecie...

Craie2  dr Mateusz Piskorski

O nieudolnej próbie podejmowania działań manipulacyjnych i socjotechnicznych przez dwóch dziennikarzy tygodnika „Newsweek Polska” napiszemy niebawem. Dziś tylko garść gorzkich uwag dotyczących jakości wykształcenia pp. Kacewicza i Krzymowskiego, będących autorami poświeconego ECAG tekstu w tym tygodniku. Uwagi te, choć mają charakter publiczny, zostaną również przesłane obydwu dziennikarzom, ale przede wszystkim noszą charakter listu otwartego do Tomasza Lisa, redaktora naczelnego tygodnika.

Rozmowa z Newsweekiem

poniedziałek, 14 styczeń 2013 01:00

microphone02  Marcin Domagała

Dzisiejsza publikacja w tygodniku Newsweek m.in. na mój temat, rzuca karty na stół. W związku z tym stwierdziłem, że jedną z najlepszych form obalenia stawianych przez dziennikarzy Kacewicza i Krzymowskiego pomówień, będzie publikacja nagrania rozmowy z nimi, która miała miejsce 11 stycznia 2013 r. Warto porównać o co byłem pytany, a co znalazło się w artykule...

 

Gratulujemy!!!

poniedziałek, 03 październik 2011 02:00

 diplomaECAG

 

Zarząd, członkowie i współpracownicy Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych oraz Redakcja portalu Geopolityka.org składają gorące gratulacje wiceprezesowi stowarzyszenia p. Marianowi Szołusze z okazji obrony rozprawy doktorskiej.

Serdeczne gratulacje

wtorek, 18 styczeń 2011 01:00

diplomaECAG

Zarząd, członkowie i współpracownicy Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych składają serdeczne gratulacje założycielowi i obecnemu wiceprezesowi stowarzyszenia p. Mateuszowi Piskorskiemu z okazji obrony doktoratu.

Gratulacje

sobota, 19 czerwiec 2010 02:00

alt ECAG

Zarząd, członkowie i współpracownicy Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych składają serdeczne gratulacje wiceprezesowi stowarzyszenia p. Przemysławowi Sieradzanowi  z okazji obrony doktoratu.