środa, 07 kwiecień 2010 08:54

OGŁOSZENIE

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
  MISJA NA WYBORY DO ZGROMADZENIA NARODOWEGO REPUBLIKI GÓRSKIEGO KARABACHU
23 maja 2010 roku odbędą się wybory parlamentarne w Republice Górskiego Karabachu. Mieszkańcy tego nieuznawanego państwa wybierać będą 33-osobowe Zgromadzenie Narodowe. 22 mandaty podzielone zostaną metodą większościową, zaś 11 przy użyciu mechanizmu proporcjonalnego, pomiędzy partie i komitety wyborcze.

Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych współorganizuje wyjazd grupy obserwatorów z ramienia organizacji pozarządowych, którzy przez kilka dni będą mieli okazję przyjrzeć się funkcjonowaniu Republiki Górskiego Karabachu, jako jednego z kilku na świecie terytoriów dysponujących atrybutami państwowości, choć nie cieszących się uznaniem przez społeczność międzynarodową. Program planowanej wizyty zakładać będzie możliwość przeprowadzenia rozmów i wywiadów z politykami, uczestnikami karabaskiej walki o niezależność, ale też zwykłymi ludźmi, od szesnastu już lat żyjącymi na obszarze o nieuregulowanym statusie.

Zainteresowanych uczestnictwem w obserwacji i wyjeździe studyjnym, prosimy o kontakt z naszym Centrum na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie: Górski Karabach.
Zarząd ECAG
Czytany 7189 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 październik 2014 00:04