niedziela, 15 lipiec 2012 18:09

Medialne przygotowanie do wojny z Iranem

Oceń ten artykuł
(1 głos)

pilot_tv


  Info ECAG

"Irański terror nie ma granic" – oświadczyła kancelaria izraelskiego premiera w Jerozolimie po tym, jak zatrzymano na Cyprze Libańczyka z Hezbollahu. Zatrzymany miał pracować nad misją terrorystyczną, wymierzoną w izraelskich turystów przebywających w Limassol oraz nad zamachami wymierzonymi w  samoloty lecące na Cypr.

"Teheran skoncentrował się na Cyprze po tym, jak spiskował w celu zamordowania saudyjskiego ambasadora na terytorium USA i nieudanych zamachach w Azerbejdżanie, Bangkoku, Tiblisi, Nowe Delhi i Afryce. (...) Przyszedł czas by społeczność międzynarodowa zajęła się największym na świecie eksporterem terroru" – dalej brzmi oświadczenie.

W rzeczywistości informacja ta układa się w pewien określony schemat przygotowujący międzynarodową społeczność do konfliktu z Iranem. Izrael jest nader zdeterminowany do walki z terrorystami. Dowodzi tego fakt, że zachodnie źródła wojskowe twierdzą, że izraelska i grecka marynarka wojenna rozpoczną wspólne manewry wojskowe w poniedziałek 18 lipca na Morzu Egejskim na wyspie Milos. Nie jest znana skala planowanych ćwiczeń.

Na podst. Debka.com
Fot.: Dreamstime.com
Czytany 3008 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 październik 2014 00:04