×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 396

poniedziałek, 27 maj 2013 20:06

Ameryka krytykuje Iran, Iran krytykuje Amerykę...

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Chamenei_04  Info ECAG

Najwyższy Przywódca Islamskiej Rewolucji Seyed Ali Chamenei ostro skrytykował amerykańskich urzędników za ich nieodpowiedzialne uwagi dotyczące nadchodzących wyborów prezydenckich w Iranie, podkreślając że takie komentarze nie są warte odpowiedzi.

"Ich krytyka honorowego i dumnego narodu Islamskiej Republiki, nie jest godna na tyle, aby otrzymać odpowiedź z ust irańskich obywateli" – powiedział ajatollah Chamenei, zwracając się do liczby studentów i wojskowych kadetów w Teheranie.

Odniósł się również do szerokiej kampanii propagandowej, rozpętanej przez „wrogów narodu irańskiego”, aby odwieść ludzi od uczestnictwa w wyborach prezydenckich, które odbędą się 14 czerwca – „powodem, za którymi stoją tak silne ruchy antagonistyczne jest to, że irański naród masowo wybierze się na wybory, a to będzie drogo kosztować wrogów Iranu."

Ajatollah Chamenei wytknął amerykańskim urzędnikom, którzy swoimi wypowiedziami wtrącali się do wewnętrznych spraw Iranu, że „Ci, którzy podnoszą takie zarzuty, popełniają takie same zbrodnie, które hańbą ich na przykładzie więzienia w Guantanamo, ataków dronów w Pakistanie i Afganistanie i bezwarunkowego poparcia dla syjonistycznego reżimu”.

Podkreślił także, że w ciągu ostatnich 34 lat po rewolucji islamskiej wrogowie zawsze próbowali stworzyć napięcia na progu różnych wyborów w Iranie, ale to okazało się bezskuteczne.

Chamenei podkreślił, że naród irański zada cios swoim wrogom po przez wysoką frekwencję w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Na podst. english.farsnews.com

Czytany 5927 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 październik 2014 00:04